Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »SERBAN MARIAN«

Răspunsuri: 11

Membru din: 6. mai 2013

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

1

duminică, 12. mai 2013, 21:42

Pareri lansete somn

Salut . Daca la mulinete sa zic asa am ajuns la o hotarire in cazul lansetelor inca mai caut. ce am gasit - Berkley tec cat premium 332 +600g si penn never crak big fish 300 150-700g. Asi dori din partea celor care folosesc aceste lansete o parere - rigiditate ,comportament in dril,etc. multumesc

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

2

duminică, 12. mai 2013, 22:01

Vad ca esti din Timis... daca vrei sa vezi cum ti-ar "sta in mana" o lanseta WFT never crack big fish de 3m, poti sa treci pe la scarbici pe la mine intr-o zi si-ti arat io una... da` sa-mi zici c-o zi inainte, s-o iau cu mine.
Io n-am folosit decat varianta de 2,1m la clonc... probabil asta de 3m ii putin cam "bleaga" dar nu cred ca o sa ma deranjeze... :).
Oricum, mie-mi place ca-i galbena... :rizi: .
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

mark

Biban

Răspunsuri: 140

Membru din: 13. mai 2012

Locație: Lugoj

Profesia: Inginer

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 13. mai 2013, 00:53

Iar la mine poti sa vezi o lanseta WFT never crack big fish varianta de 2,7m. :prieteni:

diccosmin

Șalău

Răspunsuri: 211

Membru din: 6. decembrie 2012

Locație: Sibiu

Profesia: Inginer

  • Scrie un mesaj privat

4

luni, 13. mai 2013, 06:23

Si la mine pe cea de 3m :drac:
Nu pot sa spun cum se comporta in dril pentru ca n-am avut parte pana acum dar e placuta la manuire.
Incepator in pescuitul somnului

  • Autorul acestui subiect este »SERBAN MARIAN«

Răspunsuri: 11

Membru din: 6. mai 2013

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

5

luni, 13. mai 2013, 20:30

pareri lansete somn

:saluti: Super invitatii. Daca o iau in linie dreapta pot ajunge la toti fara sa fac un singur ocol dar din pacate concediul si zilele libere sau cam dus. Mersi de ajutor baieti daca o sa iau o invitatie in considerare criteriul va fi cea mai apropiata adresa .Fara suparare :prieteni: . Si totusi despre Berkley tec cat nu stie nimeni nimic? Salut