Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

boby

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »boby«

Răspunsuri: 3

Membru din: 3. noiembrie 2012

  • Scrie un mesaj privat

1

sâmbătă, 3. noiembrie 2012, 15:17

Salut!......sunt Boby

Salut! Ma numesc Bogdan am 46 de ani si ma bucur ca v-am gasit.Sunt din Bucuresti pescuiesc pe Dunare la Giurgiu si Oltenita la salau cu barca.Nu stiu pe nimeni din anturajul meu de pescari care sa pescuiasca pe Dunare la clonc ,ba mai mult toti ma fac nebun ca vreau sa abordez de la vara acest stil de pescuit,de care m-am indragostit iremediabil la o simpla iesire pe Dunare cu niste localnici evident pescuind la clonc.Am barca de 2,65 cu tuburi de 42 ,podina tego chila fffff gonflabila,motor de 5 cai .Din ecuatie imi lipseste sonarul(vorbesc aici doar de logistica) in rest ce sa spun o sa ne cunoastem pe parcurs.Va doresc tuturor tot binele din lume si cit mai multe iesiri in natura.

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

2

sâmbătă, 3. noiembrie 2012, 16:01

:welcome: in acest forum!

Din greseala sau nu, te-ai indragostit de cel mai frumos stil de pescuit din lume!!! :apl: :noroc: :apl:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15. aprilie 2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

3

sâmbătă, 3. noiembrie 2012, 20:12

Salut Bogdan si :welcome:

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

duminică, 11. noiembrie 2012, 22:32

Salut si fir intins!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

5

luni, 12. noiembrie 2012, 19:29

Salut Bogdan si :welcome:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

boby

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »boby«

Răspunsuri: 3

Membru din: 3. noiembrie 2012

  • Scrie un mesaj privat

6

sâmbătă, 17. noiembrie 2012, 11:59

Multumesc!

Subiecte asemănătoare