Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »acuciureanu«

Răspunsuri: 195

Membru din: 7. august 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

joi, 8. aprilie 2021, 13:52

Vand mulineta spinning / clonc la somn - Shimano Biomaster SW 8000PG-A

Ofer: Mulineta destinata spinningului marin, ce se preteaza la spinning la somn sau chiar si la clonc
Producător/ firma: Shimano
Model: Biomaster SW 8000PG-A
Bucăți: 1
Prețul: 1200ron
Prețul pt. transport: se achita de catre cumparator daca este cazul
-------------------------------------------------------------
Mulineta a fost cumparata pentru pescuit la spinning la somn intr-o perioada cand locuiam in Italia. Am apucat sa fac acolo cateva partide. De cand m-am intors in Romania am schimbat firul cu unul mai subtire la noi fiind sanse mai mici la somni capitali si am facut o singura partida de cateva ore dedicata la spinning la somn. Am mai carat-o de cateva ori cu mine, dar de la ultima si singura partida dedicata partial spinningului la somn, nu a mai fost folosita. De altfel asta este si motivul pentru care am decis sa vand acest combo. Lanseta s-a dat si a ramas doar mulineta.

Vine echipata cu fir PowerPro Maxcuatro de 0,32mm(50lbs), folosit o singura partida.


Pentru cei ce vor sa stie mai multe despre ea, trebuie sa stie ca e o mulinta destul de grea, avand componente de metal. In descrierea data de producator mulineta ar avea 545g. Cantarita de mine cu firul actual are 571g.
In acelasi timp este foarte rezistenta, fluida si are o frana ce lucreaza exceptional de bine.
Alte detalii, descrieri si videouri cu mulineta se gasesc pe internet.


Se poate vedea si preda personal in Bucuresti.


Pentru cei ce vor prin curier se achita avans de 50ron.
-------------------------------------------------------------
Dacă există interes pt. această ofertă, vă rog să mă contactați prin mesaj privat sau la urmatorul nr de telefon: 0741 774 173
Mulțumesc!