Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 11. mai 2020, 17:05

Schimb lansetă/lansete WFT Never Crack Catfish Boat 2,70 m/250-1000 g model nou

Ofer: - Schimb lansetă/lansete WFT Never Crack Catfish Boat 2,70 m/250-1000 g model nou
Producător/ firma: - WFT
Model: - NOU
Bucăți: - 1-4(am 1 bucată, dar, mai pot lua, încă 3 bucăți, pentru a face schimb, cu 4 bucăți, MODELUL VECHI)
Vechime: - NOUĂ
Prețul: - SCHIMB CU MODELUL VECHI(MAI AM 4 LANSETE, MODELUL VECHI, ȘI VREAU SĂ AM 8 LANSETE, DOAR MODELUL VECHI)(MI-A ADUS-O, LA COMANDĂ, DEȘI, MI-A ZIS CĂ-MI ADUCE MODELUL VECHI, M-AM TREZIT CU MODELUL NOU)
Prețul pt. transport: -
-------------------------------------------------------------
Informații generale asupra produsului...

-------------------------------------------------------------
Dacă există interes pt. această ofertă, vă rog să mă contactați prin mesaj privat sau la urmatorul nr de telefon:
Mulțumesc!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 31. iulie 2020, 01:03

Repet, am o lansetä modelul nou, vreau sä o vànd, sau, sä o schimb cu o lansetä din generația anterioarä. Dacä cineva are 4 bucāţi din modelul vechi, şi e interesat sä ìi dau în schimb, 4 lansete, modelul nou.
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

3

vineri, 19. februarie 2021, 07:57

Valabil! Mai ales schimb, pot să mai cumpăr 3 lansete modelul nou, dacă are cineva 4 lansete modelul vechi, pentru a face schimb, dar mergi şi cu una, că mi-au adus-o, spunându-mi că mi-aduc modelul vechi şi e vina mea că am luat-o, trebuia să o las la magazin, din moment ce am cerut altceva, am scris că vreau altceva dar nu s-a putut înțelege că am, deja, 4 bucăți model vechi şi mai vreau încă 4 bucăți identice.
E valabil şi pentru vânzarea unei bucăți, pe care o am.
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

marți, 29. iunie 2021, 00:14

Schimb lansetă/lansete WFT Never Crack Catfish Boat 2,70 m/250-1000 g model nou

Valabil, caut în continuare lansetele.
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

5

vineri, 6. august 2021, 00:33

Pe de-o parte, vând sau schimb lanseta, în al doilea rând, caut să cumpăr 4-6 lansete, doar modelul vechi, am 4, deja, dar vreau să am 2 seturi de câte 4, plus 2 de rezervă.
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!