Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 637

Locație: Bucuresti

• Scrie un mesaj privat

1

luni, 11. mai 2020, 17:05

Schimb lansetă/lansete WFT Never Crack Catfish Boat 2,70 m/250-1000 g model nou

Ofer: - Schimb lansetă/lansete WFT Never Crack Catfish Boat 2,70 m/250-1000 g model nou
Producător/ firma: - WFT
Model: - NOU
Bucăți: - 1-4(am 1 bucată, dar, mai pot lua, încă 3 bucăți, pentru a face schimb, cu 4 bucăți, MODELUL VECHI)
Vechime: - NOUĂ
Prețul: - SCHIMB CU MODELUL VECHI(MAI AM 4 LANSETE, MODELUL VECHI, ȘI VREAU SĂ AM 8 LANSETE, DOAR MODELUL VECHI)(MI-A ADUS-O, LA COMANDĂ, DEȘI, MI-A ZIS CĂ-MI ADUCE MODELUL VECHI, M-AM TREZIT CU MODELUL NOU)
Prețul pt. transport: -
-------------------------------------------------------------
Informații generale asupra produsului...

-------------------------------------------------------------
Dacă există interes pt. această ofertă, vă rog să mă contactați prin mesaj privat sau la urmatorul nr de telefon:
Mulțumesc!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

• Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 637

Locație: Bucuresti

• Scrie un mesaj privat

2

vineri, 31. iulie 2020, 01:03

Repet, am o lansetä modelul nou, vreau sä o vànd, sau, sä o schimb cu o lansetä din generația anterioarä. Dacä cineva are 4 bucāţi din modelul vechi, şi e interesat sä ìi dau în schimb, 4 lansete, modelul nou.
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!