Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Răspunsuri: 1 431

Locație: Arad

• Scrie un mesaj privat

4 841

vineri, 17. august 2018, 06:27

Am vizitat lacul Cincis, unde am stat 2 zile. Peisaj superb si ceva potential piscicol. Fix cand am ajuns eu 3 membrii ai asociatiei care administreaza lacul, imbracati la fel, tricou cu insemnele asociatiei, faceau bucatele o setca si doi politisiti faceau proces verbal..no , asta da bine, un strop de normalitate ce face Cincisul diferit fata de Surduc, din punctul asta de vedere..
'''..as vrea sa practic c@R, dar ..legea nu-mi permite..''' :nunteleg:
'''....oricum nu retin salaii mari, pentru ca au carnea prea tare..'' :doarecapu:
'''''.....sa invatam unii de la altii..'' :drac:
''''...daca as prinde peste la fiecare iesire, si eu as practica c@R...''' :nu:

ovidiu

Știucă

Răspunsuri: 779

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

• Scrie un mesaj privat

4 842

vineri, 17. august 2018, 13:11

Ma bucur sa aud asta, a fost o apa abuzata ani si ani, s-au scos crapi multi si mari, se bagau plase fara mila. Este o zona superba, stateam cu cortul in coada lacului sau pe malul celalalt in padure.
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

• Scrie un mesaj privat

4 843

sâmbătă, 15. septembrie 2018, 07:48

Ete strapul. Dintr-o intimplare intimplatoare jigul a trecut pe la nasul dumnealui.. Io va zic sincer, motaiam in adidasi cu ochii in soare..n-am vazut nimic, numa' am simtit ca vrea cineva sa ma traga de lanseta in apa.. Poi se poate? Sa nu poti sa te bucuri linistit de un apus? Ca de fapt io am iesit sa iau aer, sa ma relaxez, lanseta si nalucile sunt asa... un pretext... Cum unii plimba pekinezul, asa plimb io shimano, daiwa si mai stiu io cum ii cheama pe ailalti pekinezi.. N-are importanta.. Chestia e, ca la densitatea de peste existenta in apele noastre..sa se atarne un peste la tine in carlig... nu e decat o intimplare intimplatoare...
'''....oricum nu retin salaii mari, pentru ca au carnea prea tare..'' :doarecapu:

• Scrie un mesaj privat

4 844

sâmbătă, 15. septembrie 2018, 21:21

Unu' care nu s-a dus la culcare..

Subiecte asemănătoare