Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Cristinusu

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »Cristinusu«

Răspunsuri: 2

Membru din: 6. ianuarie 2018

Locație: Londra

  • Scrie un mesaj privat

1

duminică, 7. ianuarie 2018, 14:35

Salut

:bucuros2: Salut!Sunt unpescar de somn,pescuiesc dupa mal,dar cum in ultimul timp nu mai exista mult somn in dunare incerc sa ma adaptez cerintelor si sa pescuiesc din barca cu sonarul...

la multi ani pe 2018..am achizitionat de curand dupa ebay un lowrance hds 7 gen 3...ideea este ca nu ma pricep deloc la sonare si as vrea sa va rog sa ma ajutati putin...ce trebuie sa ii cumpar acum separat ???toate sondele sau daca imi cumpar total scan

Cristinusu

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »Cristinusu«

Răspunsuri: 2

Membru din: 6. ianuarie 2018

Locație: Londra

  • Scrie un mesaj privat

2

duminică, 7. ianuarie 2018, 22:07

Mai exact vreau sa zic,dacă îmi cumpăr sonda total scan pot merge la pescuit la Clinceni sa zicem..ma ajuta sa văd atât somnul ,momeala cât și structura??sau am nevoie de mai multe sonde???va multumesc anticipat!!!!

:noroc: :noroc:Ceea ce vreau sa știu este următorul lucru,dacă îmi cumpăr sonda totalscan,pot sa văd pe sonar somnul când urca la momeala,momeala,cât și structurile praguri butuci șamd,sau îmi mai trebuiesc și alte sonde,va multumesc!!!

Subiecte asemănătoare