Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 394

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

• Scrie un mesaj privat

4 681

duminică, 7. ianuarie 2018, 19:44

Plus unul dintre cei care poarta semnul de "gabarit depasit":

Bravo Emile! :bravo: De curand mi-am cumparat si minciog, asta a intrat la limita...trebuia sa cumpar unul mai mare :rizi:

anem

Super Moderator

• Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 219

Locație: carpi

• Scrie un mesaj privat

4 682

sâmbătă, 13. ianuarie 2018, 19:50

un minciog este de mare ajutor si cand intra si cate unul ca cel de mai sus intr-un fel sau altul se rezolva. Daca e cu doar 2-3 cm mai mare devine o problema.
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 394

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

• Scrie un mesaj privat

4 683

duminică, 14. ianuarie 2018, 17:59

Salut! :salut:
Azi la ora 7:00 eram deja prezenti pe apa eu cu colegul, de dimineata pescuind la jig intra un somn mare pe lanseta lui Anem insa dintr-un motiv sau altul s-a dezgatat in timpul drilului..
Situatia apelor pe aici nu e una prea buna, datorita precipitatiilor din ultimele zile a crescut nivelul raurilor cativa metri in inaltime si parca a dat totul peste cap...azi ne-a fost cam greu sa dam de pesti.Au fost ceva atacuri pe jig insa la poza au iesit doar astia doi:

Ramane ca data viitoare sa prindem ceva pesti mai multi si mai mari :rizi:
:ciao:

anem

Super Moderator

• Scrie un mesaj privat

4 684

duminică, 14. ianuarie 2018, 21:02

O sa vina si zile mai bune Mane. Imi pare rau de somnul ala ca parea unul bun ... ramane acolo pentru data viitoare cand ajungem in zona.

anem

Super Moderator

• Scrie un mesaj privat

4 685

duminică, 21. ianuarie 2018, 23:29

azi o partida incredibil de grea. pestii nu voiau sub nici o forma sa dea in gramezile de naluci trase prin apa.

in doi am avut doua atacuri doar si un peste considerat mic scos la pozat:

... si data viitoare va fi mai rau :rizi: