Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Răspunsul lui »anem« (luni, 11. decembrie 2017, 11:31) a fost chiar Benutzer »informer« șters (luni, 11. decembrie 2017, 11:56).

anem

Super Moderator

• Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 204

Locație: carpi

• Scrie un mesaj privat

4 662

luni, 11. decembrie 2017, 22:51

multam fain ... pana la urma nu a fost rau chiar daca se putea mai bine.

Cataline, nu cred ca doar in Italia se mai prinde ... doar ca multi prefera sa isi tina capturile pentru ei si pe de-o parte au dreptate.

Daca mai insistati pe locurile alea, vor ajunge ca si St. Cassien...fiecare avat mai rasarit va avea nume.

Nemo, in locul respectiv nu se merge foarte foarte des si au fost multe momente in care pestii ori nu erau acolo ori nu am gasit ceea ce voiau la momentul respectiv. Stii cum e, atunci cand crezi ca le stii pe toate dai doua gherle in linie si o iei de la capat :rizi: ... plus ca in locul respectiv din pacate cel putin 90% din pestii care au ghinionul sa se agate de carligele cuiva nu isi mai gasesc calea spre apa.
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

Răspunsuri: 57

Locație: Arad

• Scrie un mesaj privat

4 663

marţi, 12. decembrie 2017, 16:38

Felicitari la toti pentru partide!

Zoran, fain somn, lung tare...cred ca multi dintre noi ne-am simti de-a dreptul ...odihniti...sa aiba intr-o zi asa un asa somn... :rizi:

Mane, fain clip si tot mai mult incepe sa imi surada ideea achizitionarii unui NRX ca lanseta universala pentru Mures, orice in afara de somn...

Anem, capturile si postarile tale constante "fac" ziua multora ca mine care acum nu pescuim din varii motive, dar ne mai trece si noua asa perioada de "abstinenta"...

...si :apl: celorlalti pescari, in caz ca am omis pe cineva!

Răspunsuri: 151

Locație: Sebeș/Alba

• Scrie un mesaj privat

4 664

marţi, 12. decembrie 2017, 18:24

:salut:

Anem,și eu am avut problema asta și am avut mutle clinciuri cu pescari dar am ajuns la concluzia ca se pot face poze și videoclipuri fără a se vedea locul de pescuit...

:ciao: