Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

81

miercuri, 23. august 2017, 10:37

hahahaha ... pozele sunt misto, dar cu pesti nu aveti? :rizi:

glumesc evident ... nasol cu furtuna aia, pacat ca nu ati reusit sa stati mai mult timp pe apa si poate in felul asta apareau si ceva pesti prin poze :ochi:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

82

miercuri, 23. august 2017, 11:28

hahahaha ... pozele sunt misto, dar cu pesti nu aveti? :rizi:
glumesc evident ... nasol cu furtuna aia, pacat ca nu ati reusit sa stati mai mult timp pe apa si poate in felul asta apareau si ceva pesti prin poze :ochi:


Uite o poza cu un peste prins de Gigi, sa nu zici ca n-am prins deloc... :rizi:

----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Răspunsuri: 1 467

Membru din: 14. iulie 2012

Locație: Arad

  • Scrie un mesaj privat

83

joi, 24. august 2017, 05:02

...canicula monsher..Costi rezista... :zambet:
'''..as vrea sa practic c@R, dar ..legea nu-mi permite..''' :nunteleg:
'''....oricum nu retin salaii mari, pentru ca au carnea prea tare..'' :doarecapu:
'''''.....sa invatam unii de la altii..'' :drac:
''''...daca as prinde peste la fiecare iesire, si eu as practica c@R...''' :nu:

Răspunsuri: 195

Membru din: 7. august 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

84

luni, 28. august 2017, 17:25

Imi pare rau ca nu am apucat sa scriu si eu nimic pana acum despre intalnire, dar am profitat cat am putut de concediul care doar ce s-a incheiat de cateva zile.

In privinta pescuitul pe parcursul intalnirii nu sunt multe de spus...pestii inactivi sau pescarii... Intalnirea si socializarea, cu totul alta poveste. Am cunoscut oamenii care ii stiam doar dupa username, am cunoscut oameni faini si chiar familii simpatice. Am socializat, am mancat, am :noroc: , si cel mai important am cunoscut oameni deosebiti si poate chiar noi prieteni. Ma bucur ca v-am cunoscut pe toti si de abia astept sa ne revedem.


Pescuitul, cel putin la somn, a continuat sa fie neproductiv si dupa intalnire. Somnii foarte inactivi si atunci cand ii gaseam si se ridicau, nu au vrut sa manance. Am reusit in schimb sa ne distram cu avatii care in anumite momente le-au placut cateva naluci si am avut cu Gigi si Zoran ceva activitate.










anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

85

luni, 28. august 2017, 22:56

chiar daca somnii nu au colaborat sunt convins ca v-ati distrat cu avatii ... mai ales Adi, care stiu ca isi dorea un avat ...
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Răspunsuri: 195

Membru din: 7. august 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

86

luni, 28. august 2017, 23:01

chiar daca somnii nu au colaborat sunt convins ca v-ati distrat cu avatii ... mai ales Adi, care stiu ca isi dorea un avat ...
Am mai prins intre timp cativa avati :zambet: . Oricum la cate gherle am anul asta m-as fi distrat sincer si cu ceva carasi... :pescuit:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

87

marți, 29. august 2017, 06:36

Din pacate nu o sa pot veni la intalnire dar momentan se lucreaza la o surpriza pt cel ce va reusii sa ia cei mai multi cm de somn


Surpriza lui Greere este un clonc facut de el, special ptr cel ce prinde cei mai multi cm de somni!
Astfel, terminand "competitia" doar 3 pescari, nu ma pot pronunta care dintre ei a avut pestele cel mai mare prins... toti 3 somnicii semanau intre ei.
Adi Budimir, Cata si Dan au reusit fiecare sa scoata in barca cite un somn, de circa 90-100 cm.
Imi revine insa mie decizia de a alege castigatorul... cum am mai scris, nu pot spune exact care somnic era cel mai mare, insa pot spune ca, doar unul dintre cei 3 a reusit singur, in propria barca si propriul stil sa "puncteze":

Adi Budimir, felicitari ptr cadoul oferit de Alexandru Patru - laclonc :noroc:

index.php?page=Attachment&attachmentID=2798
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

adrianb

Sunt nou și mă prezint!

Răspunsuri: 2

Membru din: 1. martie 2017

Locație: oravita

Profesia: instructor auto

  • Scrie un mesaj privat

88

miercuri, 18. octombrie 2017, 08:21

Imi cer scuze ca nu am mai intrat de mult pe forum,dar cum nici o data nu ii prea tarziu vreau sa ii multumesc lui Zoran pentru intalnirea de anul acesta si lui Greere pentru cadoul oferit.
Astept cu nerabdare intalnirea de anul viitor cu oameni deosebiti.

Multumesc Zoran! Multumesc Patru Alexandru!

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

89

joi, 19. octombrie 2017, 09:36

Imi cer scuze ca nu am mai intrat de mult pe forum,dar cum nici o data nu ii prea tarziu vreau sa ii multumesc lui Zoran pentru intalnirea de anul acesta si lui Greere pentru cadoul oferit.
Astept cu nerabdare intalnirea de anul viitor cu oameni deosebiti.

Multumesc Zoran! Multumesc Patru Alexandru!



:bravo: :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

90

sâmbătă, 14. aprilie 2018, 04:47

Povestea merge mai departe... :bucuros2: Întâlnirea 2018 din 03-05 august
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com