Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »Poarca.Florin123«

Răspunsuri: 9

Membru din: 26. noiembrie 2015

Locație: tirgu jiu

Profesia: consilier

  • Scrie un mesaj privat

1

duminică, 15. ianuarie 2017, 13:39

Salut baieti,ma numesc Poarca Florin si sunt incantat sa descopar acest forum dedicat pescuitului la somn,unul dintre preferatele mele!in urma cu doi ani am pus mana prima oara pe un clonc si am avut o surpriza extraordinara!fir intins si toate cele bune!
:salut:

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 27. ianuarie 2017, 02:21

Salut, Florin, bun venit, pe ce clonc ai reusit sa pui mana!?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

3

miercuri, 22. februarie 2017, 20:47

Salut Forin, bine-ai ajuns si pe forum :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

  • Autorul acestui subiect este »Poarca.Florin123«

Răspunsuri: 9

Membru din: 26. noiembrie 2015

Locație: tirgu jiu

Profesia: consilier

  • Scrie un mesaj privat

4

vineri, 5. ianuarie 2018, 21:10

Salut Zoran,de-abia acum am reusit sa descalcesc putin forumul, :doaaamne: scuze ca nu ti-am raspuns la mesajul de bun-venit!sper ca de aici incolo o sa ma descurc!An nou fericit si toate cele bune :ciao:

  • Autorul acestui subiect este »Poarca.Florin123«

Răspunsuri: 9

Membru din: 26. noiembrie 2015

Locație: tirgu jiu

Profesia: consilier

  • Scrie un mesaj privat

5

vineri, 5. ianuarie 2018, 21:27

Salut Evergreen,cloncul este ebro 2 de la Zoran.Pana la asta am mai plescait apa cu un hunor,dar nu se compara.ulterior am achizitionat si alte modele tot de la Zoran,in trusa mea nu sunt decat cloncuri Tilo,nu cred ca imi mai trebuie altceva.imi cer scuze pr raspunsul mult intarziat dar pana acum am tot bajbait pe forum,acum am reusit sa-mi fac putin timp pt.studiu.toate cele bune si An nou fericit!

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

6

luni, 8. ianuarie 2018, 22:19

Felicitari, sa le stapanesti, sanatos!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!