Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »bocsa cosmin«

Răspunsuri: 5

Membru din: 16. februarie 2015

Locație: Brasov

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 14. iunie 2016, 06:16

care surub

va salut
am un motor suzuki 4t/5cp,as dori o lamuriri
vreau sa schimb uleiul la motor si nu stiu exact care surub trebuie desfacut
sunt 2 suruburi,unul exact sub baia de ulei,care se desface cu surubelnita in cruce iar celalalt se desface cu imbusul si este pozitionat in partea cealalta de rezervor sub motor
multumesc anticipat

teo pes

Șalău

Răspunsuri: 304

Membru din: 11. februarie 2015

Locație: buzau

Profesia: pescar normal

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 14. iunie 2016, 08:21

Le desfaci pe amandoua!! unul este de scos apa din blocul motor si unul pt ulei , nu cred ca are ulei separat la transmisie , de obicei la baile de ulei sunt dopuri pt imbus .Poate ne spui si noua cum a fost !
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!! :bucuros2:

  • Autorul acestui subiect este »bocsa cosmin«

Răspunsuri: 5

Membru din: 16. februarie 2015

Locație: Brasov

  • Scrie un mesaj privat

3

marți, 14. iunie 2016, 12:59

Multumesc! O sa revin :prieteni:

  • Autorul acestui subiect este »bocsa cosmin«

Răspunsuri: 5

Membru din: 16. februarie 2015

Locație: Brasov

  • Scrie un mesaj privat

4

marți, 14. iunie 2016, 19:52

Rezolvat,este surubul de sub baia de ulei,se scoate cu surubelnita in cruce.
Multumesc inca o data.

Subiecte asemănătoare