Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

221

vineri, 4. decembrie 2015, 21:54

dupa ce se uda manerele iti mai scapa cate o bataie deoarece iti aluneca cloncul si se schimba pozitia maini dar nu e un lucru grav
Corect!
Eu am rezolvat problema "din fasha", m-am invatat de la inceput sa tin cloncul in primele 3 degete
:noroc:

222

sâmbătă, 5. decembrie 2015, 01:05

l-am schimbat cu cloncul in care am incredere.

Care este acesta :zambet: ...lasama sa ghicesc... E2?

223

sâmbătă, 5. decembrie 2015, 07:06

l-am schimbat cu cloncul in care am incredere.

Care este acesta :zambet: ...lasama sa ghicesc... E2?
E3 :ochi:

mhoria

Biban

Răspunsuri: 101

Membru din: 9. iunie 2015

Locație:

  • Scrie un mesaj privat

224

sâmbătă, 5. decembrie 2015, 12:23

:salut:
Am observat ca atunci cand pescuiesc pe ape de 12-15 m, cu Ebro2 trebuie sa bat mai tare si mai rar pentru a scoate sunete mai infundate si care sa produca efect. As vrea sa mai achizitionez un clonc pentru sunete/vibratii mai puternice si nu ma pot decide intre Ebro 3 si Woodoo. Ce imi recomandati?
:noroc:

mihaigost

Șalău

Răspunsuri: 307

Membru din: 31. iulie 2012

Locație: bucuresti

Profesia: inginer electrician

  • Scrie un mesaj privat

225

sâmbătă, 5. decembrie 2015, 23:03

Amandoua , au tonalitati usor diferite si se completeaza reciproc.