Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

DanCj

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »DanCj«

Răspunsuri: 5

Membru din: 22. august 2013

Locație: Turda

  • Scrie un mesaj privat

1

duminică, 25. august 2013, 21:27

Locuri de pescuit la somn pe Mures

Cine stie ceva locuri de pescuit la somn pe Mures,? zona Ludus, Ocna Mures. :zambet:

deyu

Biban

Răspunsuri: 120

Membru din: 13. iulie 2012

Locație: Arad

Profesia: Student

  • Scrie un mesaj privat

2

duminică, 25. august 2013, 22:37

Ma indoiesc sa primesti de la cineva un asemenea raspuns :rizi: In ziua de astazi locurile bune de pescuit nu se impartasesc din cauza ca nu vor mai fi locuri bune

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

3

duminică, 25. august 2013, 22:41

De acord cu deyu... da` pot sa spun ca din ceea ce-am cunoscut eu de cand pescuiesc, locurile bune nu s-au spus niciodata... :).
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

4

luni, 26. august 2013, 06:51

Am discutat cu cineva de pe acest forum care pescuieste pe Mures si prinde regulat somni de peste 60 de kg, 53, 44, 30... Nu posteaza nici unul dintre cei 2 ca sa nu dea amanunte de locuri si momeala folosita. Dar cu aceasta atitudine ne si lipseste de poze, povestiri si sperante. :nunteleg:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

ovidiu

Știucă

Răspunsuri: 811

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

5

luni, 26. august 2013, 07:15

Dacă sunt aşa mari se pot pune poze cu eliberarea lor şi pot fi făcute astfel încât să nu se poată repera locul de pescuit.
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

Răspunsuri: 75

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Bihor

Profesia: Inginer

  • Scrie un mesaj privat

6

luni, 29. iunie 2015, 10:57

Cine stie ceva locuri de pescuit la somn pe Mures , zona Chelmac - Conop , Judetul Arad ?

Bran

Șalău

Răspunsuri: 193

Membru din: 25. iulie 2013

Locație: Sebeș/Alba

  • Scrie un mesaj privat

7

luni, 29. iunie 2015, 11:01

Eu din cate am vazut somn este peste tot pe Mures,doar ca trebuie prins :salut:

Dali

Biban

Răspunsuri: 64

Membru din: 8. aprilie 2014

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

8

luni, 29. iunie 2015, 11:36

Eu din cate am vazut somn este peste tot pe Mures,doar ca trebuie prins :salut:

Corect, somn este iar vineri si sambata seara au rapit la suprafata ca nebunii, si mici si mari atat pe Mures cat si pe balta, evident ca eu nu am putut iesi la pescuit :nervos:

Subiecte asemănătoare