Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

sorinhc

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »sorinhc«

Răspunsuri: 22

Membru din: 5. decembrie 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

vineri, 6. martie 2015, 15:19

Robinhan

Salut !

Am trecut pe la Chinezi si am luat cu 25 ron o ROBINHAN de 2,7 m. Am sa pun cateva poze ulterior. Pretul mi se pare foarte ok. Am tras de ea sa vad ce si cum si pare OK.

Cum vi se pare aceasta lanseta?

:zambet:

sorinhc

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »sorinhc«

Răspunsuri: 22

Membru din: 5. decembrie 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 6. martie 2015, 15:34








Răspunsuri: 14

Membru din: 12. ianuarie 2015

Locație: Fetesti

  • Scrie un mesaj privat

3

vineri, 6. martie 2015, 17:38

eu am modelul fibra transparenta de la ROBINHAN ceva mai vechi in varianta de 2,4m si 3 m cu actiune 100 - 250 gr. am vazut si modelul pe care il ai tu si mi s-au parut un pic cam moi...parerea mea. tu sa fi multumit de ea :zambet:
:prieteni:

dnv

Oblete

Răspunsuri: 12

Membru din: 10. mai 2012

Locație: Galati

  • Scrie un mesaj privat

4

vineri, 6. martie 2015, 17:57

Salut !

Am trecut pe la Chinezi si am luat cu 25 ron o ROBINHAN de 2,7 m. Am sa pun cateva poze ulterior. Pretul mi se pare foarte ok. Am tras de ea sa vad ce si cum si pare OK.


Modelul asta nu era pe acolo?


sorinhc

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »sorinhc«

Răspunsuri: 22

Membru din: 5. decembrie 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

5

vineri, 6. martie 2015, 17:59

Sa fi avut si transparente ? Chiar nu mai pot sa-mi aduc aminte acum :zid: . Poate data viitoare cand trec pe acolo ma uit. Poti sa faci o poza sa o vedem?

sorinhc

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »sorinhc«

Răspunsuri: 22

Membru din: 5. decembrie 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

6

vineri, 6. martie 2015, 18:01

@dnv - am postat cam in aceelasi timp :prieteni: . Parca am vazut modelul, ce e cu el? Am trecut foarte repede ca ma grabeam.

dnv

Oblete

Răspunsuri: 12

Membru din: 10. mai 2012

Locație: Galati

  • Scrie un mesaj privat

7

vineri, 6. martie 2015, 18:26

@dnv - am postat cam in aceelasi timp :prieteni: . Parca am vazut modelul, ce e cu el? Am trecut foarte repede ca ma grabeam.
Eu am doua buc. de 1.8m pe care le folosesc ocazional doar la pescuitul crapului din barca, de doi ani caut sa completez setul cu inca doua. Nu se mai gaseste modelul in Galati.
Sunt bunicele, varf sezitiv, nu am avut probleme cu ele... in schimb la model de lanseta cu filet la imbinare, am avut neplacerea sa mi se intepeneasca filetul, lansetele erau de 3m. :zid:

Scuze de off topic.

Acest răspuns a fost de 2 ori editat, ultima oară de »dnv« (6. martie 2015, 18:38)


Răspunsuri: 14

Membru din: 12. ianuarie 2015

Locație: Fetesti

  • Scrie un mesaj privat

8

vineri, 6. martie 2015, 22:32

cam asa arata robinhan meu de 3 m, respectiv 2,4m. stiu si eu ca mai e un model cu o insertie pe mijlocul fibrei. aratau bine si alea
»fane_mincinosu« a atasat urmatoarele fisiere :
  • robinhan 2.jpg (183,54 kB - 41 ori coborit - ultima oara: 24. februarie 2018, 18:29)
  • robinhan 2.4.jpg (182,13 kB - 37 ori coborit - ultima oara: 24. februarie 2018, 18:29)
:prieteni:

Subiecte asemănătoare

Tag-uri folosite

ROBINHAN