Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Răspunsuri: 98

Membru din: 8. iulie 2014

Locație: Galati

Profesia: Economist

  • Scrie un mesaj privat

21

luni, 2. februarie 2015, 09:44

Din ce am auzit si studiat..nu e nici o modificare...ca de obicei, mergem in Iulie.. :pescuit:
'' Carpe diem ! ''

22

luni, 2. februarie 2015, 17:19

Si-n martie! Sper ca vremea sa tina cu noi! :bravo: :pescuit:

Răspunsuri: 158

Membru din: 9. martie 2014

Locație: galati

  • Scrie un mesaj privat

23

marți, 3. februarie 2015, 14:19

Buna Iku am inteles ca vrei ceva stiri despre Prut,ei cea mai tare veste ar fi ca perioada de prohibitie s-a restrans la doar 60 de zile in loc de 90 iar intrarea in prohibitie se face de pe 11 aprilie in loc de 1 aprilie.Eu deja am depus actele la pol de frontiera ca nu se stie niciodata e posibil ca in martie sa facem o pescuiala.Cat despre anul trecut la Prut a fost fiasco total ( cel putin ptr noi) apa a fost foarte scazuta si in locul unde dam noi este un platou care nu prea e bun pe apa mica ,dar nu-i nimic ca anul asta ne-am propus sa prindem monstrul ala care m-a speriat anul trecut.Oricum sper ca vom mai discuta si cine stie poate anul asta ne gasim la o partida de pescuit. :salut:

24

marți, 3. februarie 2015, 15:17

:bucuros2: Cea mai buna veste pe anul asta! Multumesc, raman dator! :pescuit:

Subiecte asemănătoare