Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

.
.Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
.
.
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
. Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
(o lipitura cu cositor este putin probabil sa reziste un timp indelungat)
.. ma bucur doar de pozele postate aici.Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
Cu telecomanda nu stiu, poate daca as incerca cu barca, cu cloncul... da, acolo ar fi de folos. Dar de pe mal?
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat



am vazut si modificarea
ma bucur ca functioneaza Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
ma bucur ca functioneaza

.
ma bucur ca functioneaza
Paul, mai meriti niste beri de la mine pt. ideea cu materialu`.
M-am chinuit ceva cu cautatu` pana am reusit sa gasesc o firma tocmai la Focsani care sa-mi vanda bara de POM-C si POM-H la metru... si azi au ajuns.
Pot sa spun ca m-am indragostit definitiv de materialu` asta.![]()
Inainte strunjeam si frezam piese izolante din textolit iar curatatu` sculelor de prafu` ala idiot dura de doua ori cat prelucrarea.... eee, am scapat de belea....
La POM-C/H-u` asta spanu` intins cred ca are 1 metru... pot sa curat strungu` cu penseta.
N-am apucat sa si frezez (a ramas pe maine) dar la strunjit se comporta excelent (am strunjit cu un cutit drept, "de alama"... nimic "special de ascutit" ca la teflon de ex.)... sper sa renunt definitiv la textolit.
![]()
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
Da' tu vrei sa spui ca tu nu cunosteai POM-u'?
.
La POM-C/H-u` asta spanu` intins cred ca are 1 metru... pot sa curat strungu` cu penseta.
N-am apucat sa si frezez (a ramas pe maine) dar la strunjit se comporta excelent (am strunjit cu un cutit drept, "de alama"... nimic "special de ascutit" ca la teflon de ex.)... sper sa renunt definitiv la textolit.
Sări de informațiile utilizatorului
Membru din: 25.04.2012
Locație: Giroc
Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat
.

.
) etc.
Pentru Software-ul: Burning Board®, dezvoltat de WoltLab® GmbH






