Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

21

vineri, 16. ianuarie 2015, 18:24

..........unul singur pentru 2015....sa fie ........ LINISTE :bucuros:

:bravo:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

22

vineri, 16. ianuarie 2015, 18:29

..........unul singur pentru 2015....sa fie ........ LINISTE :bucuros:

:bravo:

:soc: "0" cuvinte! :apl:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

23

vineri, 16. ianuarie 2015, 18:36

...As fi vrut sa-i scriu lui Dan "bravo" ,insa ...stii tu :rizi: Am ales varianta permisa de forum in lipsa de altceva ,asa ca... :ochi:

Răspunsuri: 50

Membru din: 22. noiembrie 2013

Locație: Fetesti

  • Scrie un mesaj privat

24

sâmbătă, 17. ianuarie 2015, 13:35

Teluri 2015

Sanatate in primul rand, cat mai multe iesiri pe apa, sigur...visez la marea captura dar daca no fi....nu-i bai . Apoi eu fiind mai izolat pe aici...doresc foarte mult sa cunosc cat mai multi din membrii forumului deci sper sa ajung si eu in august la intalnire. Kingofbeasts este primul coleg de forum care zilele trecute a ajuns pana la mine si m-am bucurat foarte mult sa-l cunosc . :bucuros2: :noroc:

nando

Oblete

Răspunsuri: 27

Membru din: 22. ianuarie 2014

Locație: voluntari

  • Scrie un mesaj privat

25

sâmbătă, 17. ianuarie 2015, 15:10

Anul ăsta îmi doresc motor la barca și sa prind prumul meu somn

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »nando« (17. ianuarie 2015, 15:20)