Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 9. decembrie 2014, 15:06

Concurs "Craciun Custom"

Pentru ca tot e sfarsit de an si pentru ca se apropie Craciunul, cand fiecare dintre noi poate face o bucurie altora prin ceea ce stie sa faca , va propun urmatorul concurs ce se va desfasura pe Facebook si pe care l-am numit "Craciun Custom" :craciun: :

Citat

Concurs „Craciun Custom” 2014

Trimite-i „mosului” o poza cu o lanseta care-ti place foarte mult sau o schita cu lanseta custom pe care ti-ai dori-o si poti castiga montajul unei lansete gratuit! :cadou:
„Mosul” va publica toate fotografiile/schitele la rubrica „Concurs” de pe pagina lui de Facebook . Fotografia /schita care obtine cele mai multe voturi castiga . 1 vot = 1 „Like”la poza/schita + 1 „Like” paginii de Facebook a „mosului” .
Deci, ce trebuie sa faci ? E simplu :
1. Trimiti poza/schita (luata de pe net, facuta de tine unei lansete sau desenata de mana ori pe calculator - in cazul schitei -)
2. Inviti prietenii de pe Facebook sa te voteze (adica sa dea „Like” la poza si la pagina „mosului”). Minim 10 dintre acei prieteni trebuie sa fie pescari*.


Regulamentul concursului il gasiti aici :Craciun Custom

:relax:

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

2

miercuri, 10. decembrie 2014, 10:00

incepand de azi, cei care-si doresc o lanseta custom pot trimite poze /schite

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

3

miercuri, 10. decembrie 2014, 10:29

Felicitari pentru initiativa, gasesc super din partea ta! :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

4

miercuri, 10. decembrie 2014, 11:39

Multumesc :noroc:
E un fel de a da ceva innapoi din ceea ce am primit in viata. E convingerea mea ca fiecare din noi poate aduce o bucurie cuiva prin ceea ce stie sa faca , mai ales acum de sarbatori. :bucuros: Mai pot spune doar ca sper ca exemplul meu sa fie urmat si de altii care se pricep la lucru manual . :gandesc:
Acest concurs sper sa fie primul dintr-o serie (in ceea ce ma priveste evident) si sper sa reusesc ca macar de iepuras sa organizez unul pentru copii in care premiul sa fie o lanseta personalizata nu doar manopera la una (concurs pe care mi l-am dorit pentru acum insa pe care timpul scurt ,logistica si resursele nu-mi permit sa fac de Craciun :nu: :necajit: ).
In alta ordine de idei va astept cu pozele si tineti aproape de topic ca am in vedere si o crestere a mizei :zambet: :ochi:

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

5

miercuri, 10. decembrie 2014, 11:59

Frumoasa initiativa Carol :apl: … asteptam ceva poze (daca se poate evident) si aici pe forum pentru cei care nu folosim site-ul pe care organizezi concursul.
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

6

miercuri, 10. decembrie 2014, 12:29

Desigur, in momentul publicarii voi posta pozele si pe siteul meu si , pentru ca v-ati exprimat dorinta, si aici pe forum. :ochi:

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

7

vineri, 12. decembrie 2014, 09:18

Mosu' si-a facut socotelile si a gasit de cuviinta sa creasca miza cu mandrina de mai jos in valoare de aproximativ 100 lei :


Totodata face precizarea s-a operat si o modificare de regulament in sensul ca sunt necesari minim 3 concurenti pentru a se tine concursul. Mai exact etapa a doua nu va mai avea loc daca in etapa intai nu se gasesc 3 oameni care sa trimita poze .

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

8

miercuri, 17. decembrie 2014, 10:27

Mai putin de 12 ore pentru inscrieri si casuta mosului e inca goala. :gandesc:

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

9

miercuri, 17. decembrie 2014, 10:47

Mai putin de 12 ore pentru inscrieri si casuta mosului e inca goala. :gandesc:


sa inteleg ca nu prea se inghesuie lumea? :gandesc: :nunteleg:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

  • Autorul acestui subiect este »kingofbeasts«

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

10

miercuri, 17. decembrie 2014, 10:53

Asa se pare :nunteleg: probabil timpul prea scurt e de vina sau black friday si ciber monday care au cam golit bugetele alocate rasfatului personal :)

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

11

miercuri, 17. decembrie 2014, 12:27

Mai putin de 12 ore pentru inscrieri si casuta mosului e inca goala. :gandesc:
:gandesc:.....poate acum ..... :):nunteleg: ....... :ochi:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA