Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »Razvan Flaviu«

Răspunsuri: 6

Membru din: 23. noiembrie 2014

Locație: Viernheim

  • Scrie un mesaj privat

1

joi, 27. noiembrie 2014, 18:13

Mulinete Pezon&Michel

Am ajus in posesia a doua mulinete Pezon&Michel si nu gasesc nici un fel de detalii despre ele pe internet. Ma poate ajuta cineva cu putine detalii despre ele (pret si detalii tehnice) ?
Modelele sunt urmatoarele : FD 1000 ENR (IMPACT ENR) si FV900 (TITAN CATFISH EXPERIENCE)

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 28. noiembrie 2014, 05:06

Probabil sunt ceva modele mai vechi!? :gandesc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

4

vineri, 28. noiembrie 2014, 05:27

Mulinete

Sau asta cauta mai bine eu am gasit imediat
»iulian« a atasat urmatoarele fisiere:

  • Autorul acestui subiect este »Razvan Flaviu«

Răspunsuri: 6

Membru din: 23. noiembrie 2014

Locație: Viernheim

  • Scrie un mesaj privat

5

vineri, 28. noiembrie 2014, 15:27

Ambele sunt modele noi, din cate vad eu. Insa nu inteleg de ce nu gasesc nimic despre ele pe net. :nunteleg: :doaaamne:
»Razvan Flaviu« a atasat urmatoarele fisiere :
  • IMG_1134.JPG (283,72 kB - 22 ori coborit - ultima oara: 29. noiembrie 2014, 15:58)
  • IMG_1131.JPG (221,43 kB - 27 ori coborit - ultima oara: 20. ianuarie 2015, 18:18)

  • Autorul acestui subiect este »Razvan Flaviu«

Răspunsuri: 6

Membru din: 23. noiembrie 2014

Locație: Viernheim

  • Scrie un mesaj privat

7

vineri, 28. noiembrie 2014, 16:08

Iulian, imi poti da adresa unde ai gasit poza respectiva?

8

vineri, 28. noiembrie 2014, 16:54

Mulineta

Cu placer vezi ca ai mes pe privat

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

9

vineri, 28. noiembrie 2014, 21:09

Razvan, daca ai deja mulinetele in mana. Poti pescui cu ele. Nu inteleg ce-ti mai trebuie sa stii. Nu-ti poti face o opinie fara ajutorul celorlalti ?

  • Autorul acestui subiect este »Razvan Flaviu«

Răspunsuri: 6

Membru din: 23. noiembrie 2014

Locație: Viernheim

  • Scrie un mesaj privat

10

sâmbătă, 29. noiembrie 2014, 09:51

Aveam nevoie de informatii despre ele pentru ca ma gandeam sa la vand ulterior si sa nu cer un pret prea mare pentru ele , insa acum cred ca o sa le pastrez pentru mine si o sa caut sa mai cumpar cateva . :zambet: