Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Marian C

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »Marian C«

Răspunsuri: 3

Membru din: 22. septembrie 2014

Locație: Bucuresti

Profesia: Administrator Doctor Fishing

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 22. septembrie 2014, 16:50

Sa ma prezint

Salut,
Ma numesc Marian, sunt din Bucuresti si am o pasiune nebuna pentru pescuitul la spinning. In acest week-end am intalnit un pescar minunat din Severin ce ma invatat sa pescuiesc la clonc si pot spune ca a fost dragoste la prima vedere. Am intrat pe acest forum tocmai pentru a invata acest stil de pescuit foarte activ.

sopvalentin

Știucă

Răspunsuri: 624

Membru din: 27. februarie 2013

Locație: Galati

  • Scrie un mesaj privat

2

luni, 22. septembrie 2014, 19:30

Salut si bun venit. :salut:

Răspunsuri: 496

Membru din: 27. noiembrie 2013

Locație: Timisoara

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 22. septembrie 2014, 19:31

:salut: Bine ai venit pe forum :prieteni:
"Prostul întâi o croieşte, apoi o gândeşte."

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

marți, 23. septembrie 2014, 11:28

Salut,
Ma numesc Marian, sunt din Bucuresti si am o pasiune nebuna pentru pescuitul la spinning. In acest week-end am intalnit un pescar minunat din Severin ce ma invatat sa pescuiesc la clonc si pot spune ca a fost dragoste la prima vedere. Am intrat pe acest forum tocmai pentru a invata acest stil de pescuit foarte activ.

Salut, bine-ai venit, Marian! Stii, cumva, cu ce fel de clonc te-a invatat amicul tau?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 396

Membru din: 24. iunie 2012

Locație: bucuresti

Profesia: economist

  • Scrie un mesaj privat

5

marți, 23. septembrie 2014, 12:15

Salut Marian,

:welcome: in barca noastra!

Marian C

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »Marian C«

Răspunsuri: 3

Membru din: 22. septembrie 2014

Locație: Bucuresti

Profesia: Administrator Doctor Fishing

  • Scrie un mesaj privat

6

marți, 23. septembrie 2014, 16:56

Salut,
Ma numesc Marian, sunt din Bucuresti si am o pasiune nebuna pentru pescuitul la spinning. In acest week-end am intalnit un pescar minunat din Severin ce ma invatat sa pescuiesc la clonc si pot spune ca a fost dragoste la prima vedere. Am intrat pe acest forum tocmai pentru a invata acest stil de pescuit foarte activ.

Salut, bine-ai venit, Marian! Stii, cumva, cu ce fel de clonc te-a invatat amicul tau?

Multumesc pt. urari. Din pacate nu stiu numele cloncului si nici nu pot spune ca am invatat tainele acestui pescuit. toata actiunea sa petrecut saptamana trecuta in DD unde am fost la o partide de crap pe intinsura, intr-o seara am plecat cu amicul din Severin sa dam la clonc la zona minelor unde este un gropan, toata actiunea a durat cel mult 3 ore, timp in care s-au ridicat numerosi somni fara sa puna gura. Amicul fiind invatat cu zona Dubova era pregatit cu un echipament destul de mare pentru moacele ce se ridicau la noi. Am dat cu tipar si floare de rama.Din pacate nu am avut decat 3 prezentari nefinalizate si am pus totul pe seama somnilor prea mici.

Răspunsuri: 48

Membru din: 7. ianuarie 2014

Locație: Medias

Profesia: Elev

  • Scrie un mesaj privat

7

miercuri, 24. septembrie 2014, 12:33

Salut
Bine ai venit !!! :welcome: :welcome:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

8

joi, 2. octombrie 2014, 05:44

Salut Marian, si din partea Echipei, bine-ai venit pe forum :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Subiecte asemănătoare