SUPER CAPTURA !!!!!!2 ore de spin la Mures... daca nu posteaza Cristi, pun eu pozele lui de facebook si aici.
![]()
nimeni nu se mai lauda cu nimic prins pe Mures ?
Insa s-a luat mreana mare (cand zic mare ,inseamna chiar mare!)la voblere,la cicada si la natural. Ceva somni ,frumosi ,mai ales in zona Alba
Si pe la noi s-a mai luat ,dar nu mari . De vreo o ora buna m-am distrat cu unul de vreo 4-5 kg la vobler.
Merci Zoli! Asa stiam si eu si astept sa ajunga si la Aiud...La noi este mic Muresul si perfect limpede! Acvariu!!! Oare cat timp face pana aici unda de tulbureala ? Ca o sa si creasca...![]()
Azi apa este deja in scadere dar tot cafenie. Am si cateva poze, postez mai tarziu ...
la noi apa creste usor si se plezneste
Se anunta o noapte lunga...
)
Tocmai de aceea am si renuntat la a mai organiza cupa Radesti la rapitor in acest an...Am si anuntat ieri si pe rapitori. Riscul de gherla va creste exponential dupa popularea cu 2 t de caras si nu vreau sa pun oamenii pe drumuri degeaba .Poate la anul.
,astept sa se raceasca apa, poate-s dau drumul
. la ce se prinde somn zamfi ? la stationar sau la spinning ?
Pentru Software-ul: Burning Board®, dezvoltat de WoltLab® GmbH






