Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

galati

Șalău

  • Autorul acestui subiect este »galati«

Răspunsuri: 172

Membru din: 10. martie 2012

Locație: Galati

Profesia: Fotoreporter

  • Scrie un mesaj privat

41

luni, 19. martie 2012, 13:18

carti
Atasez primele 2 pagini din 104 ale cartii
»galati« a adaugat urmatoarele poze:
  • I1.jpg
  • I2.jpg

mustatza

Șalău

Răspunsuri: 198

Membru din: 12. martie 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

42

luni, 19. martie 2012, 15:43

Pt Evergreen postez comentariul unei persoane care a sustinut examenul in noiembrie 2011:


"Am dat vineri 25 Noiembrie examenul, pentru categoria D ! L-am trecut insa trebuie sa stiti ca pentru marinarie si manevra ambarcatiunii nu sunt de ajuns materialele de pe siteul autoritatii navale. Au picat cam 3-4 grile din fiecare disciplina care nu se gaseau in acele materiale, norocul meu ca le-am dedus raspunsul. Examenul e serios, nu mai e ca pe timpuri, daca nu inveti nu-l iei pe bune, am vazut tentative de frauda insa nereusite, cat am vazut eu, nu stiu ce s-a intamplat dupa aceea. Multa bafta ! "



:pauza:
FIRE CRETE SI FUM DIN FRANE !!!!! :bravo:

43

luni, 19. martie 2012, 23:05

:noroc: :noroc: :noroc: Galati, am corectat adresa de email: iku1971akikai@gmail.com daca se poate sa-mi trimiti documentatia..

44

luni, 19. martie 2012, 23:56

:salut: Frate pescar, esti rapid! Am primit, descarcat, nu-mi ramane decat sa-ti multumesc public pentru gest! Fir intins de somn! Si sper sa ma pot revansa! :gandesc:
:prieteni:

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

45

miercuri, 4. aprilie 2012, 02:03

Am aflat de la Junior9007 ca examenul se va sustine pe 20.04.2012, la Giurgiu, iar dosarul poate fi depus cu maxim 2 zile inainte de examen, adica pana pe 18.04.2012. Din cate am inteles, dosarele se depun la Capitania Snagov din parcul Herastrau! :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

46

luni, 16. aprilie 2012, 21:40

Din nefericire, se pare ca nici de aceasta data nu reusesc sa ajung la examen, am o mare problema chiar pe data de 20, dar macar incerc sa ajung sa-mi depun dosarul!!! :nervos: Asteptam vesti de la Dorin!!!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

47

marți, 24. aprilie 2012, 14:34

Nu are nimeni nicio noutate de la examenul de pe 20? :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

48

joi, 6. septembrie 2012, 09:54

Am o rugaminte - daca vi se pare indreptatita - sa mutati acest topic la sectiunea Legislatie etc. deoarece a fost deschis un nou topic pentru ca nu s-a putut observa ca mai exista si acesta. Multumesc! :prieteni:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 496

Membru din: 27. noiembrie 2013

Locație: Timisoara

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

49

vineri, 11. aprilie 2014, 19:53

:salut: daca imi puteti spune dupa cat timp ati primit permisul de navigatie cat D ,dupa ce ati luat examenul..?
:prieteni:
"Prostul întâi o croieşte, apoi o gândeşte."

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

50

vineri, 11. aprilie 2014, 21:11

:salut: daca imi puteti spune dupa cat timp ati primit permisul de navigatie cat D ,dupa ce ati luat examenul..?
:prieteni:

Darius, daca te intereseaza dupa examenul care s-a sustinut azi in TM, nu stiu... da` pot sa-ti zic ca dupa ala pe care l-am dat io, am primit card-u` dupa aprox. o luna. :)
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Răspunsuri: 496

Membru din: 27. noiembrie 2013

Locație: Timisoara

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

51

vineri, 11. aprilie 2014, 21:16

:ochi: sper ca vine ca cel de conducere prin posta sau trebuie mers tot la barboi la capitanie..?
"Prostul întâi o croieşte, apoi o gândeşte."

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

52

vineri, 11. aprilie 2014, 21:22

:ochi: sper ca vine ca cel de conducere prin posta sau trebuie mers tot la barboi la capitanie..?

Mie nu mi-a venit prin posta, am fost acolo la nenea ala sa-l iau. :)
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Răspunsuri: 496

Membru din: 27. noiembrie 2013

Locație: Timisoara

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

53

vineri, 11. aprilie 2014, 21:36

ai fost anuntat sau te-ai dus asa la intamplare :nunteleg: :prieteni:
"Prostul întâi o croieşte, apoi o gândeşte."

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

54

vineri, 11. aprilie 2014, 21:43

ai fost anuntat sau te-ai dus asa la intamplare :nunteleg: :prieteni:

Am sunat, "la plezneala", nu m-a anuntat nimeni. :)
As fi vrut sa dau si io C-u` da` n-am mai apucat sa ma pregatesc :rizi: ... cat a fost taxa de examen?
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Răspunsuri: 496

Membru din: 27. noiembrie 2013

Locație: Timisoara

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

55

vineri, 11. aprilie 2014, 21:46

Apai exact inainte de deschidere prin vreo 10 mai il sun si eu sa vad daca a veit ca vreau sa merg din 13-14 mai sa prind si eu loc bun la deschidere si daca nu a venit oricum merg ..sa ma verifice ca am luat examenul cu 10 pe linie:) :pauza:
"Prostul întâi o croieşte, apoi o gândeşte."

56

vineri, 11. aprilie 2014, 22:23

Apai exact inainte de deschidere prin vreo 10 mai il sun si eu sa vad daca a veit ca vreau sa merg din 13-14 mai sa prind si eu loc bun la deschidere si daca nu a venit oricum merg ..sa ma verifice ca am luat examenul cu 10 pe linie:) :pauza:


Daca ai 10 pe linie ( felicitari) da ar fi bine sa stii ca ai obligatia sa ai toate documentele la tine inclusiv permisul cat D ... in caz contrar suporti rigorile legii si unii abia asteapta sa scrie PV uri :doarecapu:

Răspunsuri: 496

Membru din: 27. noiembrie 2013

Locație: Timisoara

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

57

vineri, 11. aprilie 2014, 22:29

Apai exact inainte de deschidere prin vreo 10 mai il sun si eu sa vad daca a veit ca vreau sa merg din 13-14 mai sa prind si eu loc bun la deschidere si daca nu a venit oricum merg ..sa ma verifice ca am luat examenul cu 10 pe linie:) :pauza:


Daca ai 10 pe linie ( felicitari) da ar fi bine sa stii ca ai obligatia sa ai toate documentele la tine inclusiv permisul cat D ... in caz contrar suporti rigorile legii si unii abia asteapta sa scrie PV uri :doarecapu:


Pai da kzoli dar daca ei se misca greu ...stiu ca ii ro dar sper ca nu vor fii prob..am facut 30 din 30..
"Prostul întâi o croieşte, apoi o gândeşte."

Răspunsuri: 496

Membru din: 27. noiembrie 2013

Locație: Timisoara

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

58

sâmbătă, 12. aprilie 2014, 08:00

taxa a fost 350 de ron..nu a fost greu, zic eu ca am prins o comisie ok ... :apl:

__________________________
post modificat la cerere _ anem
"Prostul întâi o croieşte, apoi o gândeşte."

Răspunsuri: 496

Membru din: 27. noiembrie 2013

Locație: Timisoara

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

59

duminică, 13. aprilie 2014, 09:25

:apl: Felicitari deyu pentru permis :noroc:
"Prostul întâi o croieşte, apoi o gândeşte."

Răspunsuri: 22

Membru din: 9. februarie 2014

Locație: Bucuresti

Profesia: economist

  • Scrie un mesaj privat

60

marți, 13. mai 2014, 19:21

Examen 30.05.2014 Herastrau

Pe 30.05.2014 se poate sustine examenul pentru permis la Capitania Snagov din Herastrau. Mai sunt colegi interesati ?