Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »florin1948«

Răspunsuri: 62

Membru din: 11. august 2013

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 11. martie 2014, 12:36

Carlige somn

Incerc sa postez aici o poza cu carligele
Exista doua feluri de oameni.Unul spune ceea ce gandeste. Celalalt are prieteni.

puiu

Biban

Răspunsuri: 100

Membru din: 12. februarie 2014

Locație: Blaj

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 11. martie 2014, 16:06

carligele le vad, dar sunt pentru somn? mi se par firave! Mai degraba sunt pentru salau. Ai de vanzare asa ceva?
Un expert printre incepatori şi un incepator printre experti

  • Autorul acestui subiect este »florin1948«

Răspunsuri: 62

Membru din: 11. august 2013

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

3

marți, 11. martie 2014, 19:35

Da, santpentru somn. Eu de salau le-am luat dar sant prea groase. Plicul de 25 buc. costa 20 lei. Sant 5/0 si 6/0.
Exista doua feluri de oameni.Unul spune ceea ce gandeste. Celalalt are prieteni.

Răspunsuri: 244

Membru din: 26. decembrie 2013

Locație: Karlsruhe / Germania

Profesia: Techniker

  • Scrie un mesaj privat

4

joi, 13. martie 2014, 18:25

am gäsit ceva

am gäsit ceva cârlige rämase de la concediul din Norwegia. Or fi bune la somn..? sau la altceva... rechin ? când voi mai merge la mare,,îmi iau altele noi. Sä le arunc ?
»Mishu_Alsacia2« a atasat urmatoarele fisiere:
  • CIMG4243.JPG (154,38 kB - 90 ori coborit - ultima oara: 20. februarie 2018, 15:44)

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

5

joi, 13. martie 2014, 18:51

Nu, de ce sa le arunci? Alea de jos sunt interesante!
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com