Foarte bine ! macar nu o sa-i cauti vor sta gramada !imi e teama sa nu se traga pestele mare in baraje
nu zic ca asta e o tragedie ca nu se mai prinde peste pe rauri ci ma gandeam ca scazand asa apele iar timp de 4 zile pe dunare, siret si pe orbu nu sa prins decat peste mic poate fi si asta un factor.se pare ca unii dintre voi sant aici doar sa ia pe altii peste picior crezand ca sant mari experti...
Sa nu crezi Milane! ca esti singurul suparat , care a pierdut timpul si nu a prins nimica,Tu ai intrebat de ce? Iar uni dintre noi au incercatok mersi pt lamuriri am mai elucidat un mister
Benutzerinformationen überspringen
Registrierungsdatum: 11. September 2012
Wohnort: Timisoara
Beruf: Mecanic intretinere si mentenanta
daca dunarea scade scad si raurile .................se pare ca unii dintre voi sant aici doar sa ia pe altii peste picior crezand ca sant mari experti...![]()






