Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

1

miercuri, 14. martie 2012, 21:41

Am reușit să câștigam astăzi un Moderator de clasă!

Buna seara prieteni,
am reușit sa întărim echipa forumului cu un Moderator plin cu experiență care este și un pescar de elita!

Merci Tudor ca ai acceptat acest post și ca ne vei susține in continuare! :bucuros2:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

2

miercuri, 14. martie 2012, 21:43

Mai Zoran, rosesc tot. Mai bine nu spuneai nimic. Sa fie intr-o zi buna. :prieteni:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

3

miercuri, 14. martie 2012, 21:47

:prieteni:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

4

miercuri, 14. martie 2012, 23:27

:apl:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

galati

Șalău

Răspunsuri: 172

Membru din: 10. martie 2012

Locație: Galati

Profesia: Fotoreporter

  • Scrie un mesaj privat

5

miercuri, 14. martie 2012, 23:38

Succes! :pescuit:

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

6

miercuri, 14. martie 2012, 23:59

Intr-adevar, prin experienta si vechimea in pescuitul somnului, sa fie intr-un ceas bun :bravo: .... si sa ne dezvaluie si alte secrete ale meseriei! :zambet:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

mustatza

Șalău

Răspunsuri: 198

Membru din: 12. martie 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

7

joi, 15. martie 2012, 18:21

Frane inrosite :pescuit:
FIRE CRETE SI FUM DIN FRANE !!!!! :bravo:

9

sâmbătă, 17. martie 2012, 09:01

Toata lumea a auzit de Tudor ca pescar dar si ca om.Tot respectul pentru experienta si atitudinea lui pentru pescuit si grija fata de pesti.Si mie mi-a raspuns la mpsau pe forum.cand il intrebam ceva legat de pescuit.
Dar cu scuzele de rigoare,topicul asta legat de el ca si moderator mi-i se pare deplasat.Asta nu inseamna ca nu sunt de acord cu Tudor ca moderator.E buna ideea.Dar asa cum a spus si el,mai bine nu ziceai nimic si descopeream asta singuri.Si Anem e moderator,si el are un cuvant de spus in pescuit,chiar daca doar in spinning,dar nu vad vreun topic special creat pentru el.Nici nu cred ca si-ar dori,asa cum nici Tudor sunt convins ca nu si-a dorit vreunul.Imi pare rau,dar asta sunt eu,mai direct si-mi place sa spun deschis ceea ce cred. :ochi:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

10

sâmbătă, 17. martie 2012, 09:09

:bravo:
M-am bucurat de Anem exact la fel de mult ca și de Tudor. Insa Anem a sarit de la bun inceput in "barca", inca de cind testa forumul, asa ca, la fel de bine ar fi putut el anunța intrarea lui Tudor în echipa.
Nu vad nimica rau in asta... :nunteleg:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

11

sâmbătă, 17. martie 2012, 10:09

As fi preferat si eu sa nu fie un topic cu subiectul asta asa ca am incercat sa-l inchid. Dar nu-mi functioneaza panoul de moderator. :rizi:

Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

12

sâmbătă, 17. martie 2012, 15:09

Tudor, la acest forum, momentan, nu-i nevoie de moderare. Sper sa nu fie nevoie nicio data. BINE AI VENIT (ca si moderator)! Parerea mea este ca pe acest forum orgoliile nu-si au locul. De a "promova" ceva "impotriva firii" mi se pare cel putin aiurea. Nu cred ca exista un alt forum mai "lejer" decat acesta. :bravo: Este perfect adevarat ca numarul membrilor este unul micut, Asta nu-i o problema, ci poate doar un avantaj. Cu cat acest forum va fi mai "nepopulat" cu neaveniti, cu atat va fi mai putin de munca la el. In momentul in care am cea mai mica suspiciune asupra acesui forum (intelegi tu la ce ma refer) sunt primul care paraseste "corabia". :gandesc:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

13

duminică, 18. martie 2012, 07:02

In momentul in care am cea mai mica suspiciune asupra acesui forum (intelegi tu la ce ma refer) sunt primul care paraseste "corabia".

Dar nu inainte sa dezvalui si echipei suspiciunile tale! Ma bucura faptul ca unii il considera un forum lejer, asta e cel mai important, de aceea ne comportam toti ca atare, "lejer"!
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com