Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.
SUPER CAPTURA !!!!!!2 ore de spin la Mures... daca nu posteaza Cristi, pun eu pozele lui de facebook si aici.
![]()
nimeni nu se mai lauda cu nimic prins pe Mures ?
Insa s-a luat mreana mare (cand zic mare ,inseamna chiar mare!)la voblere,la cicada si la natural. Ceva somni ,frumosi ,mai ales in zona Alba
Si pe la noi s-a mai luat ,dar nu mari . De vreo o ora buna m-am distrat cu unul de vreo 4-5 kg la vobler.
Merci Zoli! Asa stiam si eu si astept sa ajunga si la Aiud...La noi este mic Muresul si perfect limpede! Acvariu!!! Oare cat timp face pana aici unda de tulbureala ? Ca o sa si creasca...![]()
Azi apa este deja in scadere dar tot cafenie. Am si cateva poze, postez mai tarziu ...
la noi apa creste usor si se plezneste
Se anunta o noapte lunga...
)
Tocmai de aceea am si renuntat la a mai organiza cupa Radesti la rapitor in acest an...Am si anuntat ieri si pe rapitori. Riscul de gherla va creste exponential dupa popularea cu 2 t de caras si nu vreau sa pun oamenii pe drumuri degeaba .Poate la anul.
,astept sa se raceasca apa, poate-s dau drumul
. la ce se prinde somn zamfi ? la stationar sau la spinning ?
Pentru Software-ul: Burning Board®, dezvoltat de WoltLab® GmbH






