Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

deyu

Biban

Răspunsuri: 120

Membru din: 13. iulie 2012

Locație: Arad

Profesia: Student

  • Scrie un mesaj privat

21

miercuri, 10. octombrie 2012, 18:14

Da!! Dar fiind alaturi de prieteni la un foc de tabara si cu cateva beri la bord chiar nu vroiam sa ma iau si sa pescuiesc si sa ii las balta... mai ales ca din cati am fost eu eram singurul pescar... ocazii de genu vor fi mereu :noroc:

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

22

miercuri, 10. octombrie 2012, 23:14

Da!! Dar fiind alaturi de prieteni la un foc de tabara si cu cateva beri la bord chiar nu vroiam sa ma iau si sa pescuiesc si sa ii las balta... mai ales ca din cati am fost eu eram singurul pescar... ocazii de genu vor fi mereu :noroc:


daca te referi la focuri de tabara si beri atunci da , ocazii vor fi mereu :bravo: daca insa te referi la atacuri frenetice ale unor somni flamanzi cu timpul vei constata ca nu-s multe noptile care sa-ti ofere spectacol si , in timp, vei renunta mai degraba la o noapte cu o tanti decat la una cu mustaciosi :drac2:

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

23

joi, 11. octombrie 2012, 19:05

Hmmm...Daca as putea sa o aleg pe tanti ,nu cred ca m-ar mai vedea somnul noaptea pe Mures! :drac2: :rizi:

Insa cred ca ai dreptate ,chiar daca nu in modul in care-l gandeai tu ...Cu timpul o sa lasi pe tanti pentru somn ...Cred ca intelegi de ce ... :zid:

24

vineri, 12. octombrie 2012, 22:54

nu s-ar putea si cu tanti si cu somn??!!
ca la tanti nu as renunta nici cum, dar nici la somn parca nu imi vine sa renunt :zambet:

p.s. aline, mai este pana atuncea, asa ca profitam din plin si...............somnul ramane pe locul 2
deocamdata :drac2:

anem

Super Moderator

  • Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

25

vineri, 11. ianuarie 2013, 12:20

in perioada rece mai incearca lumea sa caute somnul pe timp de noapte? ... ceva rezultate?

pe aici am cam renuntat complet la pescuitul de noapte asa ca nu prea imi pot da cu parerea si putinele momente in care eram pe apa si inca era bezna nu am mai auzit sau vazut deloc activitate de somn ...
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Subiecte asemănătoare