Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

21

miercuri, 12. martie 2014, 18:01

pfff, o prezenta interesanta,
te superi daca ne spui cati ani ai? nu este frumos sa intrebi o femei de varsta, dar..............de cele mai multe ori varsta denota si experienta (nu este o regula general valabila, exista si exceptii frumoase :) )

  • Autorul acestui subiect este »cristina«

Răspunsuri: 158

Membru din: 9. martie 2014

Locație: galati

  • Scrie un mesaj privat

22

joi, 13. martie 2014, 06:25

40 de ani si pescuiesc de la 5 ani :salut:

23

joi, 13. martie 2014, 18:53

pfff, ce pacat ca nu am ajuns in tinerete prin galati :zambet:
multumesc tare mult pt raspuns si sper sa nu te supere comentariul meu de mai sus.
daca intradevar esti "reala" (inca sunt suspicios :gandesc: ), esti o rara avis printre pescari si asta in sensul bun al cuvantului :bravo:

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

24

joi, 13. martie 2014, 20:10

Cred ca de data asta Cristina e reala .Am senzatia ca am mai intalnit-o pe un alt forum si nu stiu daca nu are si o poza cu un somn...Saru'mana Cristina ,sa nu te superi pe noi ,dar unii am mai avut niste experiente si de aici cred eu suspiciunile colegului adiwolf.Stima! :ciao:

  • Autorul acestui subiect este »cristina«

Răspunsuri: 158

Membru din: 9. martie 2014

Locație: galati

  • Scrie un mesaj privat

25

vineri, 14. martie 2014, 14:10

Buna baieti,sunt cat se poate de reala si da sotul meu este foarte invidiat ca are o nevasta disperata dupa mers la pescuit si de multe ori sunt mai inraita ca el.In legatura cu ce spuneai tu Zanfi,nu am mai fost pe alt forum si nu am nici o poza cu somn atasata pe undeva din simplu motiv ca nu stiu cum sa o atasez ,si oricum pozele mele cu somni sau crap nu le pot pune pe forum deoarece contravin regulilor forumului.Poate de acum incolo am sa am ce posta.Si nu sunt suparata pe nimeni,sunte-ti mult prea simpatici. :salut:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

26

vineri, 14. martie 2014, 14:19

Buna baieti,sunt cat se poate de reala si ... nu sunt suparata pe nimeni,sunte-ti mult prea simpatici.

...
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

  • Autorul acestui subiect este »cristina«

Răspunsuri: 158

Membru din: 9. martie 2014

Locație: galati

  • Scrie un mesaj privat

27

vineri, 14. martie 2014, 14:40

Buna Zoran si multumesc de incurajari :salut:

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

28

vineri, 21. martie 2014, 00:49

Bun venit, Cristina! Felicitari pentru pasiunea pentru pescuit! Ai cativa colegi de forum din Galati, daca nu v-ati cunoscut pana acum, poate va intalniti pe Dunare, sa "atacati" "bunicul" despre care povestea larry! Fir intins si toate cele bune!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 396

Membru din: 24. iunie 2012

Locație: bucuresti

Profesia: economist

  • Scrie un mesaj privat

29

vineri, 21. martie 2014, 16:35

buna Cristina,

:welcome: in barca noastra!

  • Autorul acestui subiect este »cristina«

Răspunsuri: 158

Membru din: 9. martie 2014

Locație: galati

  • Scrie un mesaj privat

31

luni, 24. martie 2014, 12:34

Multumesc baieti,iar in ceea ce priveste colegii pescari din galatimi-ar face o mare bucurie daca am reusi sa ne gasim in vara asta la o partida de pescuit la Dunare. :salut:

Răspunsuri: 143

Membru din: 16. aprilie 2012

Locație: Sibiu

  • Scrie un mesaj privat

32

marți, 25. martie 2014, 21:28

Cine poate sa-mi dea o idee cu ce as putea sa lipesc o barca pneumatica.Ca am una (kolibri 250)material multistrat panel (un fel de pvc)mi-a fost data de cineva(stiti voi vorba aia na doamne tie ce nu-mi trebuie mie)si e plina de pori.Gaurile mari le-am rezolvat cumva dar au ramas porii si nu stiu cu ce sa-i mai lipesc.pana acum m incercat cu un adeziv de la bison special de barci da nu sunt asa de multumita,si e mare pacat ca barca e super faina.


Salut
pentru kolibri ia legatura cu Serghei 0744 350 160 . are si adeziv si material de petece la vinzare si e OM de treaba. Nu mai folosi Bizonul ca nu tine bine pe acest material . pe acest material se foloseste un adeziv activat la cald . iti explica el sau daca e nevoie o pot face si eu

Barci Kolibri

Coropisnitele 30 buc in galeata de 5 kg cu capac gaurit si pamint de unde au fost scoase . in galeata pui si un morcov taiat si un cartof taiat feli . 2 pina la 3 saptamini rezista asa daca nu sunt tinute la soare .

Viermele de salcie .....................o momeala oarecare care uneori prinde peste . sunt alte momeli mai eficiente

nycu22

Biban

Răspunsuri: 152

Membru din: 18. februarie 2013

Locație: Iasi

  • Scrie un mesaj privat

33

miercuri, 2. aprilie 2014, 17:17

Bine ai venit Cristina si, fir intins.