Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

21

marți, 16. iulie 2013, 22:17

Salut si bun venit. :pescuit:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

  • Autorul acestui subiect este »BigGameHunter«

Răspunsuri: 15

Membru din: 15. iulie 2013

Locație: timisoara

  • Scrie un mesaj privat

22

marți, 16. iulie 2013, 22:55

@ informer

acuma am vazut ca esti din Timisoara ... ce zici incercam ca facem o echipa, sa facem o iesire ... :)

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

23

marți, 16. iulie 2013, 22:59

ce zici incercam ca facem o echipa, sa facem o iesire ...
Tot asteptam sa zici odata :rizi: ... cu mare placere! :bravo:
Da` sa vedem cand ca nu stiu cum naiba da` parca weekend-urile is tot mai putine pe an ce trece... :rizi: .
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

  • Autorul acestui subiect este »BigGameHunter«

Răspunsuri: 15

Membru din: 15. iulie 2013

Locație: timisoara

  • Scrie un mesaj privat

24

marți, 16. iulie 2013, 23:12

mare dreptate ai cu weekend-urile... si la maine e cam incarcat programul dar stabilit din timp o iesire de vineri pe duminica pot sa rup :)

iti trimit un MP cu nr meu de tel si ne auzim

cornel.s

Șalău

Răspunsuri: 427

Membru din: 19. iunie 2013

Locație: Bucuresti

Profesia: policalificat

  • Scrie un mesaj privat

25

miercuri, 17. iulie 2013, 16:02

Momeala ideala in astfel de lacuri sunt crapii de 2~3 kg. :zambet:
Bine ai venit Cosmin!
La asta m-am gandit si eu initial, cu un Stupek mare undeva la vreo 2-3 metrii seara la apus, pana a doua zi, dar si la variabila pentru zorii zilei, plus dup-amiaza, la fund cu scoica.
Restul e folclor ca istorie n-are cum :bucuros:

nycu22

Biban

Răspunsuri: 152

Membru din: 18. februarie 2013

Locație: Iasi

  • Scrie un mesaj privat

26

sâmbătă, 27. iulie 2013, 21:45

Salut! Bran bine ai venit ! :salut: :welcome:

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

27

miercuri, 11. septembrie 2013, 10:02

Bun venit, Cosmin, esti un fericit pentru ca poti merge oricand pe o asemenea balta! :buaaaah:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!