Sie sind nicht angemeldet.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Forum Pescuit la Somn. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

shogunu65

Anfänger

Beiträge: 22

Registrierungsdatum: 21. Januar 2014

Wohnort: bucuresti

  • Nachricht senden

221

Montag, 14. März 2016, 22:44

la chilia, undeva unde se desparte bratul babina, vis a vis de postul de graniceri (pontonul plutitor) am prins foarte bine in martie 2014 cu thrill de 7 culoare sgh

Vlad Tulcea

Schüler

Beiträge: 151

Registrierungsdatum: 8. März 2016

Wohnort: Tulcea

  • Nachricht senden

222

Montag, 14. März 2016, 23:03

Din cate imi aduc aminte 2014 a inceput bine dar s-a continuat foarte prost incepand cu iunie cand Dunarea a stat mai mult umflata si tulbure pana toamna tarziu. Sa speram ca vom avea parte de un an normal din punctul asta de vedere.

Am citit mai tot ce s-a scris pe aici despre avat si naluci...nu am gasit pe nicaieri pareri despre aceste doua voblere :

Dorado Tender
Osa II 7.8 cm/13gr

Nu le-a incercat nimeni ? Par destul de reusite...

mane81

Profi

Beiträge: 1 433

Registrierungsdatum: 15. April 2012

Wohnort: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Nachricht senden

223

Montag, 14. März 2016, 23:28

Cu toate ca am incercat destul de des cu BF si EF nu am reusit sa pacalesc avati :zambet: .In rest am prins bine pe RBL, OB si SGH.

224

Dienstag, 15. März 2016, 06:14

Tot prin zona aia am sa incerc si eu ca este usor de ajuns (pt mine).
De fapt sunt o gramada de locuri bune de avat in apropierea orasului...

Banuiesc ca cele de 7 cm sunt de preferat. Corect ?

Da, 7 cm , te distrezi pe cinste acolo.

anem

Super Moderator

Beiträge: 3 275

Registrierungsdatum: 19. Februar 2012

Wohnort: carpi

  • Nachricht senden

225

Mittwoch, 23. März 2016, 22:58

:gandesc: ... pana in urma cu vreo 2 ani am prins avat aproape doar la culori naturale. acum cand ma uit la ultimii doi ani parca sunt ceva mai multi avati prinsi pe culori "nebune" :gandesc:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

mane81

Profi

Beiträge: 1 433

Registrierungsdatum: 15. April 2012

Wohnort: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Nachricht senden

226

Dienstag, 21. Juni 2016, 18:48

Pentru ca in momentul asta am o pofta nebuna sa simt lovitura unui avat in lanseta, ma uit la filmulete cu avati :rizi: