Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Adi

Șalău

Răspunsuri: 378

Membru din: 14. iulie 2012

Locație: Stuttgart

  • Scrie un mesaj privat

21

marți, 27. august 2013, 18:57

Da, din pacate o trista realitate, ...nu imi pot imagina ca o sa supravietuesc o schimbare de atitudine..
Stima!

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

22

marți, 27. august 2013, 18:58

Nasol ... :doarecapu: Si asta nu e nimic ce prezinta acest film ! Stai sa vezi ce filme sunt cu ce fac oamenii cu ...oameni! :soc: Asa ca ce sa ne mai miram de restul ... Sau cum spunea cineva pe alt forum :omul cel mai mare animal! In sensul animalic,normal! :doaaamne:

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

23

vineri, 30. august 2013, 14:41

Cu nesimtirea si impertinenta multor concetateni m-am obisnuit deja si am invatat sa traiesc cit de cit fara a ma mai enerva pe ei



mare dreptate ai !! :doarecapu:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

24

marți, 10. septembrie 2013, 01:16

Dupa cum am mai spus-o si pana acum, omul este cea mai mare napasta pentru aceasta planeta si nu e departe momentul cand ne-o va arata(planeta/natura)! Cat despre animale si traditii, incep sa ma uit cu alti ochi la "Tacerea mieilor" :ochi: , avem destui politicieni, si alte cateva categorii care ar merge folositi pentru respectarea traditiilor :rizi: ! Oare glumeam...sau nu... :gandesc: :pauza: :drac2: !
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Subiecte asemănătoare