Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »rudolf_gogu«

Răspunsuri: 82

Membru din: 28. martie 2012

Locație: italia

Profesia: pescar

  • Scrie un mesaj privat

1

vineri, 30. martie 2012, 22:37

Shimano Ultegra 14000 xtb

Salut baieti as vrea sa va intreb stie cineva cum se comporta mulineta?Shimano ultrega xtb 14000logcast intrun dril Cu o captura mai adica un somm rezista ma pot baza pe ea?

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

2

sâmbătă, 31. martie 2012, 06:45

Salut gogu,
fara probleme o poti folosi la pescuit la somn dar pune pe ea fir textil de cel putin 0,50 mm.
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

  • Autorul acestui subiect este »rudolf_gogu«

Răspunsuri: 82

Membru din: 28. martie 2012

Locație: italia

Profesia: pescar

  • Scrie un mesaj privat

3

sâmbătă, 31. martie 2012, 07:45

Am niste mustaciosi mai mari aici pe lago di po care ma supara anu trecut au rupt 2 lasete anu asta am cumparat mulinete xtb 14000 si alte bete pentru mustaciosi din po

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

4

sâmbătă, 31. martie 2012, 08:25

Am niste mustaciosi mai mari aici pe lago di po care ma supara anu trecut au rupt 2 lasete anu asta am cumparat mulinete xtb 14000 si alte bete pentru mustaciosi din po


unde anume e Lago di Po de care pomeneai? ... in ce zona a italiei locuiesti?
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

  • Autorul acestui subiect este »rudolf_gogu«

Răspunsuri: 82

Membru din: 28. martie 2012

Locație: italia

Profesia: pescar

  • Scrie un mesaj privat

5

sâmbătă, 31. martie 2012, 10:11

haha ciao eu merg undeva intre verona si mantova mai precis pe canal bianco daca dai pe yutobe pesca a siluro sul canale bianco si asa vezi locul poate cine stie vom face o partida inpreuna?
:salut:

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

6

sâmbătă, 31. martie 2012, 20:20

Salut baieti as vrea sa va intreb stie cineva cum se comporta mulineta?Shimano ultrega xtb 14000logcast intrun dril Cu o captura mai adica un somm rezista ma pot baza pe ea?

Super mulinetă, sper să ai bețe pe măsură și un textil bun . :pescuit:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

  • Autorul acestui subiect este »rudolf_gogu«

Răspunsuri: 82

Membru din: 28. martie 2012

Locație: italia

Profesia: pescar

  • Scrie un mesaj privat

7

sâmbătă, 31. martie 2012, 21:26

Nu tocmai bete nu am inca mulinetele le am 3 bucati dar le foloseam si la pescuitul crapului se comporta foarte bine dar vroiam sa stiu daca se coporta calumea si la o captura mai mare cum ar fi un mustacios :bucuros2: :bucuros2: :bucuros2:

  • Autorul acestui subiect este »rudolf_gogu«

Răspunsuri: 82

Membru din: 28. martie 2012

Locație: italia

Profesia: pescar

  • Scrie un mesaj privat

8

duminică, 1. aprilie 2012, 20:48

Salut gogu,
fara probleme o poti folosi la pescuit la somn dar pune pe ea fir textil de cel putin 0,50 mm.

ok merci zoran o sa incer sa imi fac doua lini numai pentru somn pentru anul acesta .si astept cu nerabdare urmatorul tau filmat pe care mi lai promis multumesc