Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

miercuri, 4. septembrie 2013, 13:50

Banax Koos Boat 1,90 m 1600 g

Ce parere aveti, cine are sau cine a folosit aceasta lanseta, Banax Koos Boat 1,90 m 1600 g, daca am ocazia sa o cumpar cu 350 lei, cat am disponibil pentru acum? Merita banii? Am inteles ca a fost folosita doar de cateva ori!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

miercuri, 4. septembrie 2013, 15:02

Stiti daca se poate folosi si cu mulineta cu tambur fix si cu multiplicator?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 28. octombrie 2013, 19:49

Pentru care stil este mai potrivita, pentru spinning, sau pentru clonc? M-am gandit sa o combin cu o mulineta Cormoran Corboss 810, sau Cormoran Big Cat Mega Lifter! Ce alte variante ati propune, in functie de stil, pentru spinning sau clonc?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

4

luni, 28. octombrie 2013, 20:20

Pentru care stil este mai potrivita, pentru spinning, sau pentru clonc? M-am gandit sa o combin cu o mulineta Cormoran Corboss 810, sau Cormoran Big Cat Mega Lifter! Ce alte variante ati propune, in functie de stil, pentru spinning sau clonc?

Lanseta aceasta merge la clonc ( si la alte metode de stationar, mai ales din barca) si cu un ciortan de 1,5 kg ... eu am folosit in 3 partide dar nu am avut capturi mari...asa ca nu pot sa ma pronunt... este o lanseta robusta "dintr-o bucata" la transport este mai greu dar merge, manerul este "detasabil" ... la nevoie merge si cu multiplicator, dar inelele sunt pozitionate pentru mulineta cu tambur fix. Noi am folosit ceva mulinete de la Energo parca banax Koos de 7000...

Subiecte asemănătoare